جدید شمع ژله ای نمایش بزرگتر

پارافین ژله ای

محصول جدید

وزن: 200 گرم

پارافین ها انواع مختلفی دارند و در صنایع غذایی، تولیدات آرایشی بهداشتی و محصولات صنعتی به کار میروند. 

جزئیات بیشتر

وزن 200 گرم

پارافین 
پارافین یک ترکیب هیدروکربنی سیر شده که در آن ، تمامی اتم های کربن موجود در مولکول ، با پیوندهای ساده به یکدیگر متصل اند و پارافین ها یا هیدروکربن های پارافینی را آلکان می گویند. به عبارت دیگر ، مشخصه هیدروکربن های پارافینی ، اتصال اتم های کربن بوسیله پیوندهای ساده است ، سایر پیوندها نیز با اتم های هیدروژن ، سیر شده اند.

کاربرد پارافین
پارافین مخلوطی از هیدروکربن های اشباع شده با تعداد اتم کربن بالا می باشد که به صورت مایع و کلوئیدی یا جامد و متبلور یافت می شود. پارافینی که در نفت خام موجود است به صورت مایع و در اثر تقطیر در درجه حرارت بالا به فرم جامد در می آید. پارافین به دلیل داشتن خاصیت خنثی در صنعت کاربرد فراوان دارد و به عنوان یکی از موارد اولیه پر مصرف در صنایع داروسازی و آرایشی و صنایع لاستیک سازی و کبریت سازی و تهیه پارچه و کاغذ ضد آب کاربرد دارد.

پارافین ها انواع مختلفی دارند و در صنایع غذایی، تولیدات آرایشی بهداشتی و محصولات صنعتی به کار میروند. پارافین ها در انواع سبک و سنگین، پارافین ژله ای ، پارافین های کریستال و… وجود دارند و هرکدام با توجه به کاربردهای متنوع از بازار مصرف و قیمت های مختلفی برخوردارند  پارافین مورد استفاده در شمع سازی باید از درصد روغن ۳ تا۵ درصد برخوردار باشد یا برای تولید شمع های ژله ای پارافین مصرفی باید از نوع ژله ای باشد.

نوشتن نقد و نظر

پارافین ژله ای

پارافین ژله ای

وزن: 200 گرم

پارافین ها انواع مختلفی دارند و در صنایع غذایی، تولیدات آرایشی بهداشتی و محصولات صنعتی به کار میروند. 

30 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: