0
علاقه مندی
مقایسه
سبد خرید
  • -150,000 ریال
    پازل انیمیشن علاءالدین
پازل انیمیشن علاءالدین

انیمیشن علاءالدین

2,350,000 ریال
2,200,000 ریال 150,000 ریال تخفیف

انیمیشن "علاءالدین" اثری است به کارگردانی جان موسکر و ران کلمن، تولید شده توسط استودیوی انیمیشن والت دیزنی. این انیمیشن بر اساس داستان "هزار و یک شب" ساخته شده است و در سال ۱۹۹۲ منتشر شد. داستان علاءالدین در شهری خیالی به نام "اگرابا" رخ می‌دهد.

ابعاد : کوچک
تعداد
اضافه به علاقه مندی
محصولات در دسترس با خصوصیات متفاوت

امتیاز:
(0)

علاءالدین، یک جوان فقیر و ماجراجو، در خیابان‌های اگرابا زندگی می‌کند. او از رویای داشتن زندگی بهتر و فرار از فقر رویایی دارد. در یک روز، علاءالدین با دستیار جن‌باز و شخصیت دوست‌داشتنی خود، میمونی به نام "آبو" آشنا می‌شود. آنها به دنبال یک جواهر خاص به نام لامپ جادویی هستند که درون آن یک جن محبوب به نام ژینی رها شده است.همچنین، علاءالدین عاشق دختر شاهزاده‌ای به نام یاسمین می‌شود. او برای جلب توجه یاسمین و ورود به دل شهر و شهروندانش، از لامپ جادویی استفاده می‌کند. اما مردی شرور به نام جعفر، وزیر شهر، به دنبال به دست آوردن لامپ جادویی برای تحقق اهداف خود است.داستان پرهیجان "علاءالدین" با ماجراها، رمز و رازها، عشق و دوستی، و تلاش برای شکست دشمنان، برای بسیاری از بینندگان به یکی از محبوب‌ترین انیمیشن‌های دیزنی تبدیل شده است.

0 قلم

8 محصول دیگر در همین شاخه:

در دسترس: 100 موجود

نقاشی "میکی و دوستان در پاریس" به تصویری از میکی ماوس و دوستانش در شهر پاریس اشاره میکند. در این تصویر، میکی ماوس، مینی ماوس، دونالد داک، و سایر شخصیت‌های محبوب دیزنی ممکن است در پس زمینه‌ای که شهر پاریس و جاذبه‌های آن را نشان می‌دهد، نقاشی شده باشند.