0
علاقه مندی
مقایسه
سبد خرید
  • حراج!
    پازل اسب دریایی
پازل اسب دریایی

پازل اسب دریایی

2,850,000 ریال

مهمترین ویژگی این خانواده ماهیان، دارا بودن بدنی بسیار باریک و بلند است که به شکل لوله‌ای یا محوری است. این بدن بلند به آنها شکلی شبیه به شاخه‌های درختان را می‌بخشد. علاوه بر این، گونه‌های این خانواده دارای دمی بسیار بلند و باریک هستند که گاهی به شکل چرخ‌های دنباله‌ای یا مارهای آبی شناخته می‌شوند.

ابعاد : کوچک
تعداد
اضافه به علاقه مندی

امتیاز:
(0)

خانواده Syngnathidae شامل گونه‌هایی از ماهیان است که شناخته شده‌اند به عنوان اسب‌های دریایی. این خانواده از ماهیان دریایی شامل موجوداتی هستند که دارای ویژگی‌های منحصر به فردی هستند که آنها را از سایر ماهیان متمایز می‌کند.مهمترین ویژگی این خانواده ماهیان، دارا بودن بدنی بسیار باریک و بلند است که به شکل لوله‌ای یا محوری است. این بدن بلند به آنها شکلی شبیه به شاخه‌های درختان را می‌بخشد. علاوه بر این، گونه‌های این خانواده دارای دمی بسیار بلند و باریک هستند که گاهی به شکل چرخ‌های دنباله‌ای یا مارهای آبی شناخته می‌شوند.بسیاری از گونه‌های این خانواده، مادرانی هستند که تخم‌های خود را در کیسه‌هایی که در دم خود دارند، نگهداری می‌کنند. این ویژگی زیستی یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این خانواده ماهیان است. این موجودات عموماً در آب‌های مرجانی و سواحل کم عمق زندگی می‌کنند.

100 قلم

8 محصول دیگر در همین شاخه:

در دسترس: 300 موجود

دیو و دلبر" یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین انیمیشن‌های استودیوی والت دیزنی است که در سال ۱۹۹۱ منتشر شد. این انیمیشن بر اساس داستان معروف "دیو و دلبر" از جان کلر د ویتر استوارد ساخته شده است.داستان این انیمیشن در فرانسه اوایل قرن هجدهم رخ می‌دهد. شخصیت اصلی داستان، بل، یک دختر جوان و مهربان است که به عنوان یک پادشاهی در جریان است.

در دسترس: 99 موجود

زیبای خفته" یکی از کلاسیک‌ترین و معروف‌ترین انیمیشن‌های دیزنی است که در سال ۱۹۵۹ منتشر شد. این انیمیشن بر اساس افسانه‌های قدیمی اروپایی، به ویژه افسانه‌ی "دیا و تالیا" از جمله داستان‌های "پنج پادشاه" ایتالیایی، ساخته شده است.