0
علاقه مندی
مقایسه
سبد خرید
  • حراج!
    پازل میکی و دوستان درجنگل
پازل میکی و دوستان درجنگل

میکی و دوستان درجنگل

2,350,000 ریال

صدای پرندگان درختان و صدای جریان آب رودخانه از دور می‌آید. میکی و دوستانش با اشتیاق در جنگل کاوش می‌کنند. اطراف پر از رنگ و بوهای مختلف است. آنها با هیجان به دنبال ماجراجویی‌های جدید و موجودات عجیب و غریب می‌گردند. میکی با دیدن یک درخت بزرگ و قدیمی از دوستانش می‌پرسد: "آیا فکر می‌کنید در دل این درخت یک جادوگر مخفی شده ات؟"

ابعاد : کوچک

تخفیف تعدادی

تعدادتخفیف واحدتخفیف گرفته اید
21,205,000 ریال2,410,000 ریال
تعداد
اضافه به علاقه مندی

برچسب ها
امتیاز:
(0)

این انیمیشن تمرکز خود را بر روی ماجراهایی که این شخصیت‌ها در یک جنگل می‌توانند داشته باشند، قرار می‌دهد.در این جنگل، شخصیت‌ها با موجودات مختلفی مانند حیوانات و پرندگان آشنا می‌شوند و با چالش‌هایی روبرو می‌شوند که برای حل آنها باید همکاری کنند. آنها با ماجراجویی، دوستی و انسجام، به رازهای جنگل پی می‌برند و همچنین با تلاش برای حل مسائل و رسیدن به هدف‌هایشان، پیشرفت می‌کنند.این انیمیشن علاوه بر سرگرم‌کننده بودن، پیام‌هایی از همکاری، دوستی و اهمیت حفاظت از محیط زیست را به کودکان و بزرگسالان القا می‌کند. از دیدن ماجراهای جذاب و شیرین این شخصیت‌های محبوب، لذت برده و در کنار آن، از مفاهیم مهم زندگی آموخته می‌شود.

صدای پرندگان درختان و صدای جریان آب رودخانه از دور می‌آید. میکی و دوستانش با اشتیاق در جنگل کاوش می‌کنند. اطراف پر از رنگ و بوهای مختلف است. آنها با هیجان به دنبال ماجراجویی‌های جدید و موجودات عجیب و غریب می‌گردند. میکی با دیدن یک درخت بزرگ و قدیمی از دوستانش می‌پرسد: "آیا فکر می‌کنید در دل این درخت یک جادوگر مخفی شده است؟"

98 قلم

مشخصات فنی

ابعاد
30 30
50 50
70 70

8 محصول دیگر در همین شاخه:

لاس وگاس

3,000,000 ریال
در دسترس: 99 موجود

شهر لاس وگاس، واقع در ایالت نوادا در غرب ایالات متحده آمریکا، یکی از مهمترین مراکز تفریحی و گردشگری جهان است. این شهر به عنوان پایتخت جهانی سرگرمی و صنعت قمار شناخته می‌شود، اما همچنین دارای فرهنگ و تاریخ غنی و متنوعی است.

پازل اسب دریایی

2,850,000 ریال
در دسترس: 100 موجود

مهمترین ویژگی این خانواده ماهیان، دارا بودن بدنی بسیار باریک و بلند است که به شکل لوله‌ای یا محوری است. این بدن بلند به آنها شکلی شبیه به شاخه‌های درختان را می‌بخشد. علاوه بر این، گونه‌های این خانواده دارای دمی بسیار بلند و باریک هستند که گاهی به شکل چرخ‌های دنباله‌ای یا مارهای آبی شناخته می‌شوند.